لوله کاروگیت زهکشی

لوله کاروگیت زهکشی

لوله کاروگیت زهکشیاستفاده ی مکرر از لوله کاروگیت زهکشی سبب شده است تا تولید کنندگان در صدد تولید متنوع این لوله ها بر آیند. ویژگی های مختلف لوله کاروگیت باعث افزایش کاربرد این لوله ها شده و اغلب برخی از کارشناسان این لوله ها را جزو کاربردی ترین لوله های پلی اتیلنی می دانند.لوله کاروگیت زهکشی یکی از انواع لوله کاروگیت می باشد که می توان برای زهکشی زمین های کشاورزی از آن استفاده نمود. این نوع لوله ها توانایی انتقال آب و زهکشی را دارند و به همین دلیل استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است.ویژگی های لوله زهکشیبه دلیل وجود دو لایه در لوله کاروگیت زهکشی این لوله در زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. این دو لایه باعث ایجاد مقاومت در لوله ها شده به طوریکه حجم بار مرده و زنده زیادی را تحمل می کند و در زیر زمین بهترین گزینه محسوب می شود.در واقع استفاده از لوله کاروگیت زهکشی در اعماق بیش از شش متر زمینه ای فراهم کرده است تا بتوان کاربرد گسترده ای در موارد مختلف داشته باشد. شکل ظاهری لوله زهکشی دارای دو لایه و شیار های مختلفی است که بدون گرفتگی و انسداد می تواند میزان آب را از اعماق مختلف زمین خارج سازد.

استحکام لوله کاروگیت زهکشی سبب شده تا در اغلب موارد از این لوله ها برای زیر زمین استفاده شود و چون احتمال از بین رفتن آن وجود ندارد، کاربرد بیشتری یافته است. معمولا کارشناسان از لوله کاروگیت برای انتقال آب و فاضلاب در زیر زمین استفاده می کنند اما امروزه استفاده از این لوله ها برای زهکشی رایج شده است.

سوراخ نمودن لایه ی بیرونی و درونی لوله کاروگیت زهکشی آن را تبدیل به محصولی پر کاربرد در زمین های کشاورزی کرده است و به دلیل طول عمر طولانی و استحکام فوق العاده نسبت به دیگر لوله ها روز به روز بر وسعت مصارف زهکشی آن افزوده می شود.

یکی از موارد کاربرد لوله کاروگیت زهکشی استفاده از این لوله در زمین های دور ساختمان هاست. از آنجا که در این اماکن ممکن است آب زیادی جمع شود و برای جلوگیری از بروز مشکل از این لوله بهره می برند. زمین های ورزشی نیز از جمله اماکنیست که باید آب اضافی آن سریعا خارج شود و به همین دلیل از این طریق ممکن خواهد شد.

لوله آنلاین انواع لوله کاروگیت را در بازار به صورت عمده و خرده عرضه می نماید.

مدیر .

مدیر .

متن پیام کاربر تست، متن پیام کاربر تست، متن پیام کاربر تست، متن پیام کاربر تست، متن پیام کاربر تست، متن پیام کاربر تست، متن پیام کاربر تست، متن پیام کاربر تست. قابل ویرایش در پروفایل کاربر

نظرات

نظری برای این خدمت ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید!

ارسال یک نظر