لوله کاروگیت پی وی سی


استفاده از لوله کاروگیت پی وی سی و خرید این محصول در بازار رو به افزایش است. این امر به دلیل کاهش قیمت تمام شده لوله برای مشتریان می باشد. از طرفی ویژگی های مختلف لوله کاروگیت سبب افزایش فروش این محصول شده و اغلب خریداران را راضی نموده است.
خرید و فروش انواع لوله کاروگیت پی وی سی در بازار روز به روز در حال افزایش است و اغلب افرادی که به دنبال تهیه ی لوله هستند، این محصولات را نسبت به سایر اجناس ترجیح می دهند.
اهمیت استفاده از لوله کاروگیت پی وی سی سبب شده تا بسیاری از افراد به دنبال افزایش دانش خود در این زمینه باشند و به ویژگی های آن علاقه مند گردند.


ویژگی های لوله کاروگیت پی وی سی


همانطور که می دانید لوله کاروگیت پی وی سی از جنس pvc و در اصطلاح پلاستیک تولید می شود. یکی از ویژگی های این محصول، داشتن وزنی سبک نسبت به سایر لوله ها می باشد. وزن سبک امکان حمل، جا به جایی و نصب این لوله ها را آسان خواهد کرد.


لوله کاروگیت پی وی سی از دو لایه ساخته شده که در زیر زمین استفاده از آن را ممکن کرده است. لایه ی خارجی آن که به دلیل موج دار بودن، مقاومت بالایی در برابر فشار دارد و لایه ی داخلی آن صاف بوده که امکان انتقال مایعات را برآورده می کند و سرعت انتقال را بالا خواهد برد.


بسیاری از کارشناسان عمر مفید این لوله ها را بیش از 50 سال تخمین زده اند و لذا امکان تخریب این محصولات وجود ندارد و می توان با افزایش دوام از بار مشکلات و هزینه های پروژه های سنگین انتقال مایعات جلوگیری نمود.


شواهد نشان می دهد که این لوله پایداری نسبی در برابر حلال های آلی دارد و در برابر محیط های به شدت اسیدی و به شدت قلیایی مقاوم است. این ویژگی سبب شده تا امکان از بین رفتن لوله در طی سالیان طولانی کاهش یابد و از آنجا که لوله کاروگیت پی وی سی به صورت سنتتیک و در آزمایشگاه تولید می شود، ارزش غذایی برای حیوانات نخواهد داشت. این ویژگی تخریب لوله ها را کمتر می کند و استفاده از آن در زیر زمین امکان پذیر می گردد.


خرید لوله کاروگیت پی وی سی با انتخاب و راهنمایی مشاور می تواند اشتباهات را کم کند و از طرفی کیفیت لوله مورد استفاده برای خریداران افزایش خواهد یافت.
برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
انرژیسازان تامین کننده لوله کاروگیت فاضلابی،لوله پلی اتیلن آبرسانی و...
[همدان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : لوله کاروگیت فاضلابی، لوله پلی اتیلن آبرسانی، لوله پی وی سی، لوله جداره چاه عمیق، منهول پلی اتیلن، قیمت لوله پلی اتیلن، قیمت لوله کاروگیت، قیمت منهول پلی اتیلن، لوله کاروگیت200، لوله کاروگیت فاضلابی، لوله پلی اتیلن 4 اینچ، لوله پلی اتیلن دوجداره، لوله پلیکا فاضلابی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-284232، 021-89789566، 0912-7298974، 081-38211111، 081-32514700، 0918-3147093، 0918-1112054
بروز رسانی 11 روز پیش